Degustacja piwa dla grup

Degustacja piwa dla grup

Specjalnie z myślą o Was wprowadziliśmy także opcję degustacji piwnych dla grup. Będą one prowadzone przez naszego Beer Managera, który dokładnie opowie państwu zarówno o serwowanych przez nas piwach, jak i przedstawi państwu wiedzę z zakresu prawidłowej degustacji piw, historii piwowarstwa oraz rynku piw rzemieślniczych. Przygotowaliśmy dla Państwa 3 warianty degustacyjne:

Wariant Podstawowy

Przewidziany dla grup od 6 do 15 osób
W jego ramach otrzymają państwo 5 próbek po 150ml piw w bazowych stylach takich jak hefeweizen, witbier, lager, IPA/APA, stout, sour ale oraz strong ale. Jest to degustacja, która będzie idealna dla osób dopiero poznających świat piwa rzemieślniczego. Oprócz pokazania, jak mogą wyglądać najpopularniejsze style piwa w wykonaniu rzemieślników osoby w niej uczestniczące będą mogły zapoznać się z najpopularniejszymi stylami wykreowanymi przez piwną rewolucję czy India Pale Ale, Stout oraz Sour Ale. Koszt degustacji wynosi 65zł od osoby, czas trwania to 90-120minut.

W przypadku grup powyżej 15 osób cena podlega indywidualnym ustaleniom z naszym managerem.

Wariant Średniozaawansowany

Przewidziany dla grup od 6 do 15 osób
W jego ramach otrzymają państwo 7 próbek po 150ml piw w różnorodnych stylach takich jak hefeweizen, lager, IPA/APA, stout oraz sour ale. Jest to degustacja, która będzie idealna dla osób mających już jakieś pojęcie na temat piwa rzemieślniczego. Oprócz pokazania, jak mogą różnić się style piwa pszenicznego, uczestnicy skosztują także kilka popularnych stylów pogłębiając swoją wiedzę a także będą mieli możliwość spróbować wyjątkowego piwa szeroko klasyfikowanego jako stron ale(np. barley wine, quadrupel, imperial stout). Koszt degustacji wynosi 85zł od osoby, czas trwania to 120-150minut.

W przypadku grup powyżej 15 osób cena podlega indywidualnym ustaleniom z naszym managerem.

.

Wariant Zaawansowany

Na specjalne Państwa życzenie możemy przygotować degustację wyjątkowych, rzadkich piw, które stanowią niejako kwintesencję piwowarstwa rzemieślniczego. Podczas degustacji będziecie mogli państwo spróbować piw w takich stylach jak lambik, barley wine, imperial stout, sou/Wild ale, IPA, belgian strong ale czy też porter bałtycki. Wycena oraz wielkość próbek zostaną przygotowane indywidualnie wedle potrzeb klienta.

.